Adviseur Bankzaken Regiobank

Adviseur Bankzaken Regiobank

Voor ons team zoeken wij een nieuwe collega!
Ons team bestaat uit 15 personen verdeeld over 2 kantoren in Didam en Beek (Montferland).
De functie is per direct beschikbaar.

Wie zijn wij?
Wij zijn een kantoor dat veel service verleent en waarbij de klant voorop staat. Onze slogan is niet voor niets "ouderwetse service in een modern jasje". Het is voor ons dan ook vanzelfsprekend dat jij aandacht voor de klant belangrijk vindt. Wij werken niet met een stopwatch die aangeeft hoe lang je iemand te woord mag staan, maar willen juist dat de klant de aandacht krijgt die hij of zij verdient. Daarnaast is het belangrijk dat je kunt meebewegen in de veranderende markt.

Hansen Aaldering Financieel Advies is een onderdeel van de Heilbron Groep. Heilbron Groep biedt (risico)advies aan bedrijven en particulieren en bieden diensten aan verzekeringsadviseurs op het gebied van schade-, zorg- en inkomensverzekeringen. Wij bieden graag dat stukje zekerheid, zodat onze relaties met een gerust hart kunnen leven én ondernemen. Inmiddels werken wij met ruim 750 collega’s elke dag samen om onze klanten te kunnen voorzien van de zekerheid waar zij behoefte aan hebben. Kom jij ons team versterken?

Wat ga je doen als Adviseur Bankzaken RegioBank?
Als Adviseur Bankzaken RegioBank adviseer jij particuliere en zakelijke relaties met betrekking tot RegioBank producten. Jij helpt als adviseur jouw klanten verder en bent voor klanten het eerste aanspreekpunt als zij vragen hebben omtrent hun bankzaken. Ook houd jij je bezig met de correspondentie (schriftelijk en telefonisch) met relaties en het hoofdkantoor. Vervolgens verwerk je nieuwe aanvragen en mutaties en signaleer je commerciële kansen. Tot slot ga je de verkoop van een aanvulling op producten of diensten zelfstandig afhandelen (cross-selling) en streef je naar optimale klanttevredenheid.

Wie ben jij?
Je bent een enthousiaste collega die beschikt over minimaal MBO werk- en denkniveau. Bij voorkeur ben je in het bezit van een MBO niveau 4 diploma, het diploma Wft Basis en Wft Schade. Ben je niet in het bezit van een Wft Basis, dan ben je bereid om het diploma op korte termijn te behalen.

Daarnaast ben jij in staat om adviezen te geven die voldoen aan de wettelijke eisen, heb jij passie voor het vak en oog voor de klant. Verder pak je jouw werkzaamheden proactief op en denk je actief mee. Binnen onze organisatie kennen wij een aantal kernwaarden, namelijk: persoonlijk, ondernemend, betrouwbaar en deskundig. Het is belangrijk dat jij jezelf herkent in deze kernwaarden en om die reden samen met ons de markt voor je wil winnen!

Wat bieden wij jou?

 • Een functie voor 32-40 uur per week. Het aantal uren is in nader overleg te bepalen;
 • Een uitdagende baan met veel verantwoordelijkheden in een groeiende en resultaatgerichte organisatie;
 • Een marktconform salaris, dat onder meer afhankelijk is van je opleiding en werkervaring;
 • Een goede pensioenregeling;
 • Een flexibel thuiswerkbeleid;
 • 26 vakantiedagen (o.b.v. een fulltime dienstverband) en tijd om deze ook daadwerkelijk op te nemen;
 • Personeelskorting bij het afsluiten van je eigen verzekeringen;
 • Ruimte voor nieuwe initiatieven en ideeën;
 • Uitgebreide opleidingsmogelijkheden;
 • Wij geloven in de ontwikkeling van onze medewerkers en je krijgt dan ook voldoende ontwikkelings- en opleidingsmogelijkheden;
 • Een goede werksfeer, welke wordt omgeschreven als: transparant, informeel, hard werken maar humor én gezellig op z’n tijd;
 • Actieve en gezellige personeelsfeesten.

Ben je enthousiast geworden?
Dan ben je bij Hansen Aaldering Financieel Advies aan het juiste adres. Stuur je cv en vertel ons in je sollicitatiebrief waarom jij de geschikte persoon bent ter versterking van ons team. Stuur je e-mail dan naar alwin@hansenaaldering.nl

Wil je meer informatie naar aanleiding van deze vacature? Dan kun je contact opnemen met Alwin Aaldering of Jurgen Jansen op het telefoonnummer 0316-220770.

Acquisitie naar aanleiding van deze vacature wordt niet op prijs gesteld.

Meer weten?
Meer weten?

Twijfel je nog of wij iets voor elkaar kunnen betekenen of heb je nog andere vragen? Neem dan gerust contact met ons op. We komen graag met jou in contact!

Laura van Delft
Human Resources
hrm@heilbron.nl

Heilbron

Edisonstraat 92
7006 RE Doetinchem

hrm@heilbron.nl
0314-37 32 60