Assistent controller

Kom jij ons team in Doetinchem versterken?

Wie zijn wij?

Wij zijn de partner op het gebied van financiële dienstverlening en risicomanagement. We zijn een innovatieve, resultaatgerichte en dynamische organisatie die de ambitie heeft om een toppositie in de verzekeringsmarkt en financiële dienstverlening te bemachtigen. Inmiddels werken wij met ruim 500 collega’s elke dag samen om onze klanten te kunnen voorzien van de zekerheid waar zij behoefte aan hebben. Kom jij ons team versterken?

Wat ga je doen als Assistent controller?

Als Assistent controller ben je onderdeel van het team Controlling. Je ondersteunt de controllers tijdens het opstellen van financiële/KPI rapportages, budgetten en uitvoeren van analyses, maar je bent ook verantwoordelijk voor het voeren van verschillende administraties binnen onze organisatie. Andere werkzaamheden zijn: 

 • Voorbereiden van diverse aangiftes zoals belasting, CBS etc.;
 • Voorbereiden van de maandafsluiting (afschrijvingen, overlopende posten, reserveringen etc.);
 • Opstellen en versturen van de benodigde rapportages;
 • Zorgdragen voor maand- en jaarafsluiting (inclusief balansposten, kruisposten, aansluiting e-commerce omzet);
 • Controleren van de crediteuren- en debiteurenadministratie;
 • Opstellen van cashflow overzichten en prognoses;
 • Signaleren van risico’s;
 • Opstellen en verbeteren AO/IC;
 • Checken van Btw-aangiftes;
 • Opstellen en bewaken van budgetten en forecasts;
 • Opstellen en analyseren van maandelijkse rapportages;
 • Voorbereiden van informatie voor controle van de externe accountant;
 • Ondersteunen in het opstellen van begrotingen en jaarrekeningen.

Het is een brede functie waarin je verantwoordelijk bent voor alle voorkomende operationele, financiële en boekhoudkundige werkzaamheden. Tot slot is het mogelijk om te participeren in verschillende projecten binnen de organisatie.

Wie ben jij?

Je hebt een financieel HBO diploma op zak en hebt minimaal één jaar ervaring in controlling of accountancy. Je hebt basiskennis over Exact en Speedbooks. Verder kent Excel geen geheimen voor je. Kennis van ANVA is een pré, maar niet verplicht.

Jij bent analytisch sterk, gek op cijfers en een resultaatgericht persoon die graag een ondersteunende rol aan wilt nemen maar ook zelf het sleeptouw kan nemen met goede ideeën. Je wilt graag de Controllers ondersteunen in het signaleren van en komt met nieuwe ideeën. Tot slot heb je een gezonde dosis ambitie.

Je herkent jezelf in onze kernwaarden: persoonlijk, ondernemend, betrouwbaar en deskundig. Je wilt om die reden samen met ons de markt voor je winnen.

Wat bieden wij jou?

 • Een interessante baan voor minimaal 32 uur per week met verantwoordelijkheid in een groeiende en resultaatgerichte organisatie;
 • Een gezellige werkplek op ons kantoor in Doetinchem;
 • Een marktconform salaris, dat onder meer afhankelijk is van je opleiding, leeftijd en werkervaring;
 • Een uitstekende pensioenregeling;
 • 26 vakantiedagen en tijd om deze ook daadwerkelijk op te nemen;
 • Personeelskorting bij het afsluiten van je eigen verzekeringen;
 • Ruimte voor nieuwe initiatieven en ideeën;
 • Een goede werksfeer die omgeschreven wordt als: transparant, informeel, hard werken maar humor én gezellig op z’n tijd;
 • Actieve en gezellige personeelsfeesten;
 • Na een drukke dag werken kun je samen met je collega’s sporten.

Ben je enthousiast geworden?

Solliciteer nu als jij interesse hebt in deze functie. We ontvangen graag jouw CV en motivatie. Wil je meer informatie over deze functie? Neem dan contact op met Niels Mulling, Financieel directeur, op het telefoonnummer 0314-373260. Wie weet zien wij elkaar binnenkort!

Ps. Ga je bij ons werken? Dan voeren wij een pre-employmentscreening uit. Dit betekent dat wij onder andere een verklaring omtrent goed gedrag (VOG) van je vragen.

Acquisitie naar aanleiding van deze vacature wordt niet op prijs gesteld.

Meer weten?
Meer weten?

Twijfel je nog of wij iets voor elkaar kunnen betekenen of heb je nog andere vragen? Neem dan gerust contact met ons op. We komen graag met jou in contact!

Laura van Delft
Human Resources
hrm@heilbron.nl

Heilbron

Edisonstraat 92
7006 RE Doetinchem

hrm@heilbron.nl
0314-37 32 60